Restaurace  Statek  Minimlékárna
U ROUBENÉ STUDNY CHVALETICE

Naše restaurace je pro Vás otevřena vždy od pátku do neděle.
Vaříme z kvalitních surovin.

Restaurace Chvaletice

Provozní doba

PÁ - NE: 11:00 - 22:00

Upozornění

V neděli je kuchyně otevřena pouze do 20:00

Telefon / Rezervace

+420 603 522 948

Vzhledem k omezené kapacitě restaurace se prosím  předem informujte telefonicky na její obsazenost a případně si místo rezervujte na výše uvedeném telefonním čísle.

Rezervace posílané e-mailem jsou bez záruky, děkujeme za pochopení.

Restauraci jsme si  vymysleli  již v roce 2003 a od té doby se vystřídaly úspěšné sezóny s těmi méně  úspěšnými  a zažili jsme i nezdary.  Ale jak jde čas a každý z nás se vyvíjí, tak i naše hospůdka se vyvíjí s námi.

To, že žijeme v malé vesničce, svědčí o našem vztahu k přírodě, který si postupem času uvědomujeme stále více. A stále více se to promítá i v naší kuchyni.  Líbí se nám a těší nás vařit ze surovin z našeho statku (vejce, sýry, mléko, zelenina).  I  když zatím nejsme zdaleka tak soběstační, jak by se nám líbilo. Vyzrálé hovězí maso pochází z našeho statku a z českých farem. Podíl našich surovin bychom rádi stále navyšovali, tak nám držte palce, pracujeme na tom.

Také  prostředí  uvnitř a v  bezprostředním okolí se snažíme stále více zútulňovat,  abyste se u nás cítili jako doma.

Před restaurací je dětské hřiště a také si můžete udělat malou procházku za humna, kde jak jsme zjistili, nejenom děti ocení houpačku ve vrbách, prolézačku z klád a kde  si  můžete užít společenství domácích zvířat.

V létě doporučujeme vyzout boty a komunikovat s přírodou všemi smysly.

Přejeme Vám příjemné chvíle u nás.